درباره ما

معرفی

«ایران تراول» یه سرویسِ نو و جدید بین صفحه های اجتماعی پرطرفدار با قابلیت های هوشمند و خاصه و در خدمت جامعه بزرگ ایرانی قرار گرفته و هدفش اینه که با فراهم کردن اطلاعات مناسب به شما کمک کنه تا بتونین بهترین مکان ها و رویدادهای مورد علاقه تون رو پیدا کنین و یه برنامه ریزی خوب برای زمان های خالی و فراغتتون داشته باشین.
حتما برای شما هم پیش اومده؛ بعضی وقتا که دلمون می خواسته یه جایی بریم یا یه جوری وقتمونو پر کنیم، بدجور سردرگم شدیم چون اصلا نمیدونستیم دور و برمون چه خبره.
درست تو همین نقطه از سردرگمی بودیم که ایده ی ایران تراول به ذهنمون رسید. ایجاد یه فضا برای معرفی هر جا یا هر چیزی که سرگرم کننده باشه و ارزش دیدن داشته باشه یا اتفاقی که بتونه شادمون کنه و درست به همین دلیل شدیم «ایران تراول». چون قراره با هم بگردیم و هممون کمک کنیم تا خیلی های دیگه مثل ما بتونن مکان و برنامه مناسب و دلخواهشونو راحت و آسون پیدا کنن.
حتما بین دوستاتون هستن از اون تیپ آدمایی که هرکاری بخواین انجام بدین، حتما میرین سراغشون، حتی اگه بخواین برین پارک یا رستوران چون یه رستوران باز، یه پایه خرید خوب یا یکی که اهل سفر و تئاتر باشه همیشه عزیزه.
ما می خوایم بشیم همون «عزیز» تا همیشه دم دستتون باشیم، بهتون کمک کنیم بهترین خرید رو داشته باشین، بهترین جاها غذا بخورین، به بهترین شکل بگردین و خلاصه خوش باشین. شما می تونین با «ایران تراول» ببینین چند تا مثل خودتون دور و برتون هست و تازه بتونین به اونا هم کمک کنین که مثل شما بگردن… اینجاست که میشیم «ایران تراول».

معرفی نقشه
روی نقشه ایران تراول می تونین همه چیزو پیدا کنین. در واقع یه جور جستجوی کوتاه و سریع براتون طراحی کردیم که کار کردن با اون خیلی راحته… چند تا امکان هم براتون در نظر گرفتیم که با مشخص کردن اونا راحت تر به هدفتون برسین؛ علاوه بر این که جاهای مهم رو توی شهر براتون مشخص کردیم؛ فهرست و جانمایی همه مکان ها و رویدادها رو می تونین توی محدوده ای که می خواین روی نقشه ببینین و این بهتون کمک می کنه تا انتخاباتون سریع و راحت تر باشه.
همگردای عزیز،
ایران تراول متعلق به خودتونه؛ چون قراره مثل یه یار همیشه باهاتون باشه؛ پس لطفا شما هم تجربه هاتونو به اشتراک بذارین.
برای اینکه به بقیه همگرداتون کمک کنین باید چند تا کار کم زحمت و ارزشمند انجام بدین:
اول اینکه نظرای مثبت و منفی خودتونو در مورد مکان ها یا رویدادهایی که در موردش اطلاع دارین، ثبت کنین تا بتونین به بقیه همگرداتون برای تصمیم گیری در مورد رفتن یا نرفتن کمک کنین.
دوم اینکه هرچی می تونین از تجربه هاتون عکس بگیرین و توی سایت، خاطراتتون رو ثبت کنین تا بقیه بدونن چه لحظات زیبایی میتونن داشته باشن.
سومین کار مهم شما، اصلاح اطلاعات موجود در مورد یه مکان یا رویداده. شما میتونین خیلی راحت، اطلاعات مربوط به یه مکان یا رویداد رو تکمیل یا اگه ایرادی هست، اونارو اصلاح کنین.
و بالاخره اینکه شما می تونین هر مکان یا رویدادی که دوست دارین ولی توی سایت پیداش نمی کنین رو، به راحتی اضافه کنین.
به هر حال ما مطمئنیم هر کسی یه بار ایران تراول رو امتحان کنه دیگه نمی تونه ازش دل بکنه!
ما منتظر شما همگردای عزیز هستیم.
کافیه تو سایت ثبت نام کنین و حضور فعال داشته باشین. در عوض ما هم براتون کلی برنامه مفرح داریم؛ از اطلاع رسانی مکان ها و رویدادهای مورد علاقه بگیر تا بسته های پیشنهادی ایران تراول برای مخاطبای عزیز، با کلی مکان و رویداد مفرح و جذاب.

همگردای عزیز صاحب کسب و کار
ما برای شما هم برنامه های ویژه ای داریم تا بتونین خودتونو به مخاطبای «ایران تراول» معرفی کنین. کافیه بعد از ثبت نام به ما اعلام کنین که صاحب یه کسب و کار هستین که قابلیت معرفی شدن در سرویس های تحت پوشش ما رو داره یا اصلا ممکنه اونقدر معروف باشین که قبلا تو ایران تراول ثبت شده باشین. شما می تونین صفحه خودتون رو مدیریت کنین و با ابزارهای مختلفی که ایران تراول در اختیارتون می ذاره، با مشتری ها و مخاطب های سایت ارتباط برقرار کنین. حتما بعد از مدتی شما هم به این نتیجه می رسین که ایران تراول بهترین ابزار برای معرفی شما و خدماتتون به مشتری های واقعیه. پس تا زمان از دست نرفته، برای مدیریت صفحتون عجله کنین تا جزو اولین ها باشین.

دکتر مجید گلپایگانی

Finder & CEO

پوریا صبور

CEO

امین رمضانی

SEO & UI Designer

فرهاد رمضانی

web developer & designer

بهار صفائیان

Content Writer